איגרת יו"ר העמותה לסיכום שנת 2018

כ"ד בטבת תשע"ט, 1 בינואר 2019

 

איגרת יו"ר העמותה תא"ל מיל' ד"ר אפרים לפיד

לסיכום שנת 2018

 

חברות וחברים יקרים, שלום רב,

 

חתמנו בימים אלה שנת פעילות בכנס מוצלח בכפר המכביה בסימן  70 שנה – מבט צופה עתיד בהשתתפות ראש הממשלה ושר הביטחון, בנימין נתניהו וראשת האופוזיציה ח"כ ציפי לבני. את תמונת הביטחון הלאומי נתח אלוף במיל' יעקב עמידרור, לשעבר ראש המטה לביטחון לאומי ומפקד מב"ל והתרשמנו מהרצאה מרתקת במיוחד על חדשנות ועתידנות ממולי אדן, סגן נשיא אינטל העולמית לשעבר. השתתפו חברים רבים, אך יש מקום להשתתפות רבים נוספים בעתיד.

 

באיגרת הרמטכ"ל המסיים רב אלוף גדי איזנקוט שקראנו בכנס הוא כתב כי הוא פוגש את חניכי המכללה ובוגריה בתפקידי פיקוד מרכזיים בצה"ל ומחוצה לו וגאה על התרומה הייחודית של המוסד הלימודי האסטרטגי לרשות המערכת הממלכתית כולה.

 

תודה מיוחדת יש לחזור ולהקדיש לחברת "חלל תקשורת" על התמיכה החשובה בנו לשימור זכרו של מייסד החברה אלוף מאיר עמית ז"ל .

 

גם השנה המשכנו בקשר הדוק  עם מב"ל הסדיר, בפיקודו של אלוף אמיר ברעם. שבצנו חברים בעמותה לחנוך (מנטורינג) את משתתפי המחזור הפעיל. קיימנו בימה ניידת בנבטים והתרשמנו מקליטת מטוס "אביר" לעוצמת זרוע האוויר. 

דיון ער במיוחד על חוק הלאום ערכנו עם החניכים (נקראים עתה "משתתפים") של המחזור הנוכחי מ"ו. הובילו פרופ' רות גביזון ותמיר פרדו, ראש המוסד לשעבר.

 

קבלנו השנה הארכה לאישור סעיף 46 לזיכוי ממס הכנסה לתרומות לעמותה.

 

על כל הפעילויות (ותמונות..) אתם מוזמנים לקרוא באתר העמותה, אותו מפעיל במסירות זה שנים חברנו אורן טוקטלי, ובפייסבוק תחת השם "ענבל".

 

השנה נתמקד באיתור פעילות יצירתית ומשמעותית לטובת החברה הישראלית.

 

לסיכום, תודה לכל החברים שסייעו להישגים אלה ובפרט לחברי הנהלת העמותה.

 

להתראות באירועי שנת 2019,

שלכם,

אפרים

הדפסשלח לחבר
לוח אירועים
רקפות
עבור לתוכן העמוד