ברכת היו"ר ערה"ש תשע"ו

י"ז באלול תשע"ה, 1 בספטמבר 2015

לָדַעַת חָכְמָה, וְלִרְאוֹת אֶת העניין, אֲשֶׁר נַעֲשָׂה עַל-הָאָרֶץ (קהלת, ח, טז)

 

חברות וחברים, עמיתיי בוגרי המכללה לביטחון לאומי היקרים,

נבחרתי לאחרונה, ביחד עם הנהלה חדשה, לעמוד בראש עמותת בוגרי המב"ל לאחר שהיו"ר הקודם, אלוף במיל' ח"כ איל בן-ראובן, נבחר לכנסת. נאחל לאיל הצלחה רבה בתפקידו בכנסת. כאן תהיה לו הזדמנות להשפיע בנושאים של הביטחון הלאומי,  הלכה למעשה.

אנחנו, בוגרי מב"ל,  שרתנו במערכות הביטחון והמודיעין, בקהילת ביטחון הפנים, במשרדי החוץ, הביטחון ומשרדי ממשלה אחרים ועוד עשרות גופים ציבוריים וממלכתיים אחרים. המכנה המשותף שלנו – אנשים בעלי ניסיון רב, בעלי ידע רחב ומחויבות לחברה הישראלית. לכולנו חוויה חשובה משנת מב"ל ותרומתה לעיצוב דרכנו בהמשך.

כ-1200 איש ואשה למדו במב"ל לאורך השנים. כמה מאות מהם פעילים במסגרת העמותה שלנו, מגיעים לכנסים, סיורים, במות עיון ומפגשים. הם הגרעין המשלם דמי חבר ומאפשר לעמותה לפעול. בהנהלה החדשה של העמותה אנו מציבים לכולנו אתגר כי בנוסף לכנסים, הסיורים והפעילות המבורכת המוצלחת, שנמשיך במלוא המרץ גם בשנים הקרובות, נוסיף לסדר היום של העמותה גם תחומי פעילות חדשים, אשר ישלבו חברים לתועלת החברה הישראלית.

נביא לידיעת החברים את היוזמות הללו במידעון אינטרנטי, אשר יופץ ישירות לתיבות הדוא"ל של החברים, באתר האינטרנט הוותיק של העמותה ובעמוד הפייסבוק חדש, אליו אתם מוזמנים להצטרף (ענבל – העמוד של בוגרי מב"ל) ולקיים שיח פתוח דינמי ושוטף.

האירוע הקרוב הוא הכנס השנתי בצפון בסימן "מצפון תיפתח הטובה" בחנוכה, 9 בדצמבר 2015. נא שריינו את המועד. אנו מצפים להשתתפות רחבה של בוגרים, "חבר-מביא-חבר", הדביקו את חבריכם בהתלהבות להצטרף לעשייה מחודשת לטובת החברה הישראלית.

חשוב מאד - תגובות, יוזמות ושילוב. אנחנו פתוחים לשיח אישי עם כל מי שיש בידו להצעיד את המטרות שלנו למימוש.

לקראת השנה הבאה עלינו לטובה נאחל לכולנו ובני משפחותינו, לעם ישראל ולאזרחי ישראל שנת ביטחון אישי ולאומי, הצלחה במעשה ידינו ונחת. איחולי הצלחה למפקד החדש של המכללה אלוף תמיר היימן ולחניכי מחזור מ"ג שפתחו את שנת הלימודים הנוכחית.

שלכם, בהערכה רבה ובמחויבות עמוקה,

 

תא"ל מיל' אפרים לפיד

יו"ר עמותת בוגרי מב"ל

lapide3@gmail.com

הדפסשלח לחבר
לוח אירועים
רקפות
עבור לתוכן העמוד