עדכון וברכות לקראת פסח תשע"ד

בוגרים יקרים!

לקראת חג החירות  שבפתח ובטרם ברכות, מצאנו לנכון לעדכנכם בקצרה  בעיקרי הפעילות הקרובה.

מיד לאחר חג הפסח ויום העצמאות, נוציא את תוכנית הפעולה ל-2014 מפורטת במלואה. התוכנית תפורסם הן באתר הבוגרים והן בתיבות הדואר של חברי העמותה.

לאחר הכנס המכובד והמרגש לציון יובל להקמת המכללה אשר נערך "בבנייני האומה" בירושלים  עם בוגרי המב״ל ומפקדיה לדורותיהם בינואר 2014, אנו נערכים לקיומן של  הפעילויות הבאות: בימת בוגרים, סיור וכמובן כנס שנתי.

במהלך מאי 2014 תתקיים בימת הבוגרים הראשונה לשנה זו  והפעם בנושא "מהפכת בנין הכוח המתרחשת בצה"ל בשנה האחרונה והשלכותיה על  החברה  הישראלית". לשם כך ניפגש להרצאה ושיח עם סגן הרמטכ"ל האלוף גדי אייזנקוט- עקבו בפרסומים על תאריך ומועד מדויקים. 

במהלך אוקטובר 2014 נקיים סיור בוגרים והפעם פנינו דרומה. על הפרק - סוגיית הבדווים בנגב, ירידת בסיסי צה״ל לנגב, האתגרים הלאומיים המרכזיים  העולים מן הדרום.  

כהרגלנו, יתקיים הכנס השנתי בדצמבר 2014- בימים אלו מסיימת ועדת הכנס השנתי לגבש את נושא הכנס והמתווה  למימושו.

 

 

עוד נרצה לעדכן כי בישיבת ועד המנהל ופורום מזכירי מחזורים ממרץ 2014, הוחלט לעשות מאמץ להעמיק ולהרחיב פעילות ההתנדבות של הבוגרים, גם באמצעות המשך הפעילות בריכוזו של אפרים לפיד מול המכללה לביטחון לאומי לנוער וגם באפיקים נוספים - דף מידע בנושא יופץ בקרוב. 

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בפעילות המתוכננת. הצמיחה המתמידה במספר המשתתפים משנה לשנה מאפשרת להרחיב את היקף הפעילות ונושאיה

באתר העמותה http://www.amutatmabal.org.il תוכלו למצוא ״חוויות מצולמות״ מכנס היובל וכן את מאמרו החדש של האלוף במיל׳ יעקב עמידרור, בוגר המב״ל ומפקדה, בנושא:  הכרה בישראל כמדינה יהודית קריטית לפלסטינאים

חג חירות שמח, אביבי וברוך בשורות טובותלכם, לבני ביתכם ולעם ישראל

אלוף מיל. איל בן ראובן, יו״ר עמותת הבוגרים

 

הדפסשלח לחבר
לוח אירועים
רקפות
עבור לתוכן העמוד